Kancelaria w XXII Rankingu Kancelarii Prawnych dziennika „Rzeczpospolita"

W tym roku debiutowaliśmy w gronie kancelarii biorących udział w 22. edycji Rankingu Kancelarii Prawnych, przygotowanym przez dziennik „Rzeczpospolita”. Jest to wyjątkowy ranking, który co roku podkreśla osiągnięcia największych i najbardziej renomowanych kancelarii prawnych w Polsce, zwracając uwagę na liczne specjalizacje i zatrudnienie w branży.

W tegorocznym zestawieniu uwzględniono prawie 330 kancelarii prawnych i 10 tysięcy prawników. Nominowani rywalizowali w kilku kategoriach: według liczby osób w kancelariach, w 19 specjalizacjach i 2 dywizjach – w podziale na dwie grupy – dużych kancelarii, tj. ponad 50 prawników, i mniejszych, do 50 prawników. Dodatkowo każde zgłoszenie było dokładnie oceniane przez komisję złożoną z redaktorów Działu Prawa „Rzeczpospolitej” i wspieraną przez zewnętrznego audytora. Przy ocenie brano pod uwagę opinie innych kancelarii, recenzje kierowników działów prawnych firm oraz wyniki w międzynarodowych rankingach.

Serdecznie gratulujemy wszystkim kancelariom i prawnikom, którzy zostali wyróżnieni w tym roku, pełne zestawienie na stronie.

CategoryAktualności
Jacek Pietrzela - Kancelaria, logo